Zespół

Monika Woźniak
Rzeczoznawca Majątkowy nr uprawnień 6736

Monika Woźniak

Wierzę, że nieruchomości to coś więcej niż zwykłe budynki. Działam z pełnym zaangażowaniem, odpowiedzialnością oraz starannością. Dbam o najwyższą jakość i traktuję moich Klientów jak sama chciałabym być traktowana – gwarantuję lojalność, rzetelność, a także profesjonalizm. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło mi wypracować skuteczne rozwiązania w zależności od potrzeb i oczekiwań, a dzięki temu od lat osiągam najlepsze efekty dla moich Klientów.

Nieruchomości to nie tylko moja praca, ale i zamiłowanie. Za to po godzinach najchętniej spędzam czas aktywnie. Sport to moja druga miłość! Szczególnie lubię jeździć na rowerze MBT. W wolnych chwilach jeżdżę konno, gram w tenisa lub wyruszam z plecakiem na wycieczki górskie. Zimą stawiam na narciarstwo. Aktywność fizyczna sprawia mi nie tylko ogromną przyjemność, ale dzięki niej nauczyłam się konsekwencji, wytrwałości i niezłomności w dążeniu do celu.

POZNAJ

NAS

LEPIEJ

poznaj naszych doradców

Specjaliści w branży nieruchomości

Podejmując współpracę przede wszystkim dbamy o interesy Klienta. Doradzamy w kluczowych decyzjach finansowych służąc doświadczeniem oraz wiedzą, pracując przy tym z pełnym zaangażowaniem. Wyłączność pozwala doskonale poruszać się w rynku nieruchomości, a tym samym wykorzystywać szereg możliwości marketingowych. Zespół MW Group współpracuje, by osiągnąć maksymalne korzyści dla swoich Klientów.

Aleksandra Wilk

Biegły Asystent
Rzeczoznawcy Majątkowego

696 750 092
[email protected]

Anna Jasiołek

Dyrektor do spraw
finansowych oraz administracyjnych

696 750 092
[email protected]

Kamila Miazga

Biegły Asystent
Rzeczoznawcy Majątkowego

696 750 092
[email protected]